Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Firma

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd. znajduje się w dzielnicy Longhua w Shenzhen w Chinach, w pobliżu węzła transportowego Shenzhen North Railway Station.Firma składa się z grupy starszych zespołów zajmujących się sprzedażą i produkcją materiałów inżynieryjnych z tworzyw sztucznych od dłuższego czasuOd wielu lat dążymy do zapewnienia doskonałych klientów w różnych gałęziach przemysłu, aby zapewnić doskonałe plastiki inżynieryjne i specjalne materiały zmodyfikowane.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Nasi klienci

W ostatnich latach głęboko rozwinęliśmy rynek krajowy i aktywnie odkryliśmy rynki zagraniczne. Do tej pory dostarczyliśmy wysokiej jakości produkty i usługi dla ponad000 klientów z różnych branż, w tym: elektronika i urządzenia elektryczne, medycyna, żywność, elektronika motoryzacyjna, optoelektronika łączności, nowa energia fotowoltaiczna, oczyszczanie wody, transport i inne gałęzie przemysłu.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Samtion Chemical dostarcza plastiki inżynieryjne i specjalne materiały modyfikowane SABIC i innych marek. Nasze produkty są autentyczne, gwarantowane.z pełną kwalifikacją, wyższą zdolnością dostaw i korzyściami cenowymi.

Każda partia naszych produktów podlega ścisłej kontroli jakości, aby zapewnić oryginalną dostawę.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

 

Nasz magazyn

Z silną siecią sprzedaży i siłą, mamy usługi magazynowe w Guangzhou, Dongguan, Shenzhen strefie wolnego handlu,Hong Kong i cztery inne miejsca (inwentaryzacja produktów konwencjonalnych przekracza 1000 ton)Możemy zapewnić klientom szybką odpowiedź, profesjonalną obsługę i doskonałe produkty!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Nasze zalety

1. Profesjonalne ukierunkowanie: profesjonalny zespół serwisowy inżynierów z ponad 15-letnim doświadczeniem; Zapewnienie kompletnego zestawu rozwiązań i usług od sprzedaży materiałów, oceny jakości, projektowania formy,formowanie i przetwarzanie.

 

2Doskonała obsługa: obsłużyliśmy wiele wysokiej jakości i doskonałych przedsiębiorstw w kraju i za granicą, i dobrze zdajemy sobie sprawę z zakupów klientów, potrzeb produktów i usług; Od czasu reakcji,korzyść cenowa, rozwiązywania problemów itp., świadczymy kompleksowe usługi w oparciu o potrzeby klientów w wielu wymiarach.

 

3. Wsparcie zapasów: firma posiada bogate zasoby wspierające zapasy, które znajdują się w Guangzhou, Dongguan, strefie wolnego handlu Shenzhen i Hongkongu.Zbudowała magazyny do przechowywania towarów., z stałym zapasem ponad 1000 ton, który może sprostać terminowemu zapotrzebowaniu klientów na zakupy na miejscu i zapewnić niezawodność i stabilność łańcucha dostaw materiałów klienta.

 

4. dystrybucja logistyka: mamy długoterminowych i stabilnych partnerów logistycznych.Opracowujemy efektywne plany dystrybucji i dostarczamy wysokiej jakości produkty do klientów na czas.

 

5Szybkość: wszystkie zapytania o certyfikat zostaną wysłane w ciągu 24 godzin, a materiały spot zostaną dostarczone w ciągu 48 godzin.

 

6Usługa wsparcia technicznego w zakresie wyboru typu małych partii: akceptujemy zlecenia małych partii o masie co najmniej 5 kg;Profesjonalny zespół inżynierów może współpracować z klientami w celu wyboru materiału we wczesnym etapie produkcji, i dostarcza odpowiednich zaleceń dotyczących materiałów zgodnie z wymaganiami klientów w zakresie produkcji i produktów.

 

7. Zapewnienie jakości: wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych producentów. Każda partia materiałów posiada różne raporty inspekcyjne i certyfikaty, w tym oryginalny certyfikat fabryczny, MSDS, ROHS,SGS, zasięg, FDA, UE, UL, COC / COA itp.

 

Historia

Nie jesteśmy jeszcze silni, ale będziemy służyć naszym klientom do końca.

Mamy nadzieję stać się najbardziej solidnym partnerem biznesowym naszych klientów.

Mamy nadzieję, że dostawa tradycyjnych materiałów pomoże w rozwoju nowoczesnej nauki i przemysłu technologicznego!

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Usługa

Produkty i usługi

Samtion chemiczne bierze potrzeby klientów jako centrum, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i rozwojem i iteracyjnymi zmianami rynku konsumpcyjnego, aby zapewnić klientom wydajne,wysokie standardy, wysokiej jakości, opłacalne usługi zakupu produktów. Dzięki profesjonalnym usługom, innowacyjnej technologii i szybkiej reakcji zapewniamy różnorodne zamówienia na materiały inżynieryjne z tworzyw sztucznych,usługi doradcze w zakresie technologii produkcji i przetwarzania oraz inne wsparcie łańcucha dostaw dla wysokiej jakości klientów ze wszystkich środowisk na całym świecie.

 

W firmie Samtion Chemical nie zajmujesz się tylko prostym zakupem materiałów, ale również korzystasz z pełnego zakresu usług wspierających dostawę materiałów. Bez obaw, oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy,w celu osiągnięcia korzystnej sytuacji w przyszłej wartości biznesowej, Samtion Chemical będzie towarzyszyć Ci w osiągnięciu celu szybkiego rozwoju i stanie się Twoim zaufanym partnerem biznesowym.

 

Proces obsługi

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

• Potwierdzenie wniosku
•Kolor
•Wniosek
•Typowe właściwości
• próbki testowe
•Bezpłatne próbki (z wyłączeniem przewozu)
•Produkcja próbna
•Weryfikacja wydajności
•Komunikacja biznesowa
•Kwota zakupu
•Cena
•okres płatności
• Czas realizacji
•Dostarczy
•Kontrolowanie jakości
•Pakowanie
•Sporządkowanie informacji o transporcie
•Usługa posprzedażna
•Konsultacje produkcyjne
Analiza jakości
Usługa odkupu

 

Nasz zespół

Nasz zespół liczy ponad 30 osób, rozmieszczonych w Shenzhen i Guangzhou.

Shenzhen Samtion Chemical Co., Ltd

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Justin
Tel : 86-13925273675
Pozostało znaków(20/3000)