| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 260°C/5,0 kg | 13 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 280°C/3,8 kgf | 24 |
|---|---|
| Kolory niepomalowane | Szeroki zasięg |
| Wnioski | Niepomalowane elementy zewnętrzne/wysoka temperatura |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 0,75 |
| włókno szklane | 30% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1.09 |
| Kolor | Nieprzezroczyste kolory |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 25 |
|---|---|
| Stabilizowany UV | - Tak, tak. |
| uwalnianie formy, | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 25 |
|---|---|
| Przepuszczalność światła, 2,54 mm | 88% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 40 |
|---|---|
| stabilizowany UV | - Tak, tak. |
| Ciągliwy o wysokim przepływie | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1,49 |
| Niechlorowane | - Tak, tak. |
| Niebromowane | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 1.6 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR w 250°C/2,16 kg | 13 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | ??? |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |