| Melt Volume Rate, MVR at 220°C/5.0 kg | 0 |
|---|---|
| Zgodność z UL, klasa palności 94V-2 (3)(4) | 2 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.4 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 |
| Zgodność z UL, klasa palności 94V-0 (3)(4) | 1,7 mm |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 260°C/2,16 kg | ??? |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | ??? |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
|---|---|
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Miejsce pochodzenia | —— |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 265°C/2,16 kg | 15 |
|---|---|
| Kontakt z żywnością | - Tak, tak. |
| Wnioski | Do urządzeń medycznych i zastosowań farmaceutycznych |
| Możliwość sterylizacji promieniami gamma | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 265°C/2,16 kg | 11 |
|---|---|
| Kontakt z żywnością | - Tak, tak. |
| Wnioski | Do urządzeń medycznych i zastosowań farmaceutycznych |
| Możliwość sterylizacji promieniami gamma | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
|---|---|
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Miejsce pochodzenia | —— |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR w 300°C/1,2 kg | 5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-1 (3) | 3 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| UL94 | V-0 |
|---|---|
| MFR(300°C/2,16 kg) | 25 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |