| Gęstość | 1.41 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.44 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | *** |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | *** |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.47 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.3 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1,49 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 260°C/2,16 kg | 9 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 0,99 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | *** |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | *** |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | *** |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |