| Absorpcja wody, 24 godziny | 0,06% |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 3,98 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 280°C/10,0 kg | 13 |
|---|---|
| Wzmocniony szkłem | 30% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Światło UV, ekspozycja na wodę/zanurzenie | F1 — UL 746C |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 1.47 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 280°C/5,0 kg | 11 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 0,75 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szybkość płynięcia stopu, 280°C/5,0 kgf | 2.7 |
|---|---|
| włókno szklane | 20% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-1 (3) | 2 |
|---|---|
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/2,16 kgf | 13.4 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
|---|---|
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Miejsce pochodzenia | —— |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 280°C/5,0 kg | 9 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 1.47 |
| Zgodny z FDA | Obowiązują ograniczenia |
| Stabilność hydrolityczna | - Tak, tak. |
| Stabilność wymiarowa | - Tak, tak. |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 280°C/5,0 kg | 8 |
|---|---|
| Absorpcja wody, (23°C/nas.) | 0,23% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR w 280°C/21,6 kg | 35 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |