Wyślij wiadomość

SABIC podpisuje porozumienie z grupą PASHUPATI w celu zapewnienia możliwości recyklingu w Indiach.

May 17, 2024

najnowsze wiadomości o firmie SABIC podpisuje porozumienie z grupą PASHUPATI w celu zapewnienia możliwości recyklingu w Indiach.

 


SABIC, światowy lider w branży chemicznej, podpisał porozumienie z grupą Pashupati Group,wiodący indyjski producent odpadów z tworzyw sztucznych i dostawca wysokiej jakości produktów z recyklinguUmowa ma na celu rozwój lokalnych możliwości recyklingu w Indiach.i rozszerzenie globalnej sieci kwalifikowanych partnerów ds. recyklingu SABIC.

 

W ramach porozumienia o porozumieniu obie firmy będą dzielić się najlepszymi praktykami i wymianą wiedzy w zakresie różnych procesów wytwarzania zużytych materiałów plastikowych.w tym opracowanie metod i zwiększenie wartości w procesie przetwarzania z wykorzystaniem polyolefiny dziewiczej i poliolefiny poddawanej recyklingowi, zarówno na produkty gotowe, jak i na produkty gotowe.

 

Sanjay Mishra, dyrektor generalny ds. inżynierii termoplastyków i polimerów wydajnościowych w SABIC, powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Grupą Pashupati.Jest to kluczowy pierwszy krok w naszych wysiłkach na rzecz wspierania i przyspieszenia transformacji indyjskiej gospodarki plastikowej w kierunku circularity.W tym samym czasie,Rozszerza to naszą współpracę z doświadczonymi lokalnymi recyklerami w Azji, ponieważ stale pozyskiwamy cenne surowce, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nasze portfolio TRUCIRCLETM, polimery okrągłe.

W ramach realizacji Porozumienia o porozumieniu Pashupati przyniesie swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie obróbki mechanicznej i chemicznej zużytych tworzyw sztucznych.w czasie gdy SABIC skupi się na sprzedaży i sprzedaży produktów z recyklingu. The agreement also provides for an advanced recycling project to convert used plastic into pyrolysis oil which SABIC will then be able to use in the production of certified circular polymers with the same performance properties as virgin plastics.

 

Bankey Goenka, dyrektor zarządzający Grupy Pashupati, dodaje: "To porozumienie jest połączeniem dwóch liderów w swoich dziedzinach: Grupy Pashupati, a leader in plastic recycling providing quality recyclates (PET & Polyolefin) including recyclates from mountain and ocean bound plastics to the global market with a proven track record over two decades, oraz SABIC, lider rynku, który napędza innowacyjne produkty i rozwiązania dla gospodarki o obiegu zamkniętym z tworzyw sztucznych.Jest to świadectwo zaangażowania zarówno SABIC, jak i Grupy Pashupati w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym i przyczyniania się do ochrony naszej planety..??

 

Porozumienie to jest następstwem współpracy SABIC® 2021 z malezjańską firmą HHI, zajmującą się recyklingem plastiku, w celu wytworzenia polimerów z odzyskanych plastików związanych z oceanem.Od tego czasu polimery wykorzystywane są do produkcji nowych produktów, w tym mysz Microsoft Ocean Plastic, a także Microsoft Surface ThunderboltTM 4 Dock.

 

Portfel i usługi SABIC® TRUCIRCLE obejmują certyfikowane polimery okrągłe, projektowanie do recyklingu, produkty poddane recyklingowi mechanicznemu,certyfikowane polimery odnawialne z surowców na bazie biologicznej i inicjatywy zamkniętego obiegu w celu ponownego recyklingu tworzyw sztucznych w zastosowania wysokiej jakości i zapobiegania przekształcaniu wartościowych zużytych tworzyw sztucznych w odpady.

 

 

PS: Powyższe informacje pochodzą z oficjalnej strony Sabic.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Justin
Tel : 86-13925273675
Pozostało znaków(20/3000)