| Gęstość | 1.2 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 - 0,5 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.26 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,9 - 1 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.33 |
|---|---|
| Włókno węglowe | Zawierający |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.29 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,5 - 0,7 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.33 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 - 0,5 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.23 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,7 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.48 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,76 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1,54 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Minerał | Zawierający |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Gęstość | 1,62 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,21 - 0,24 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |