| Gęstość | 1,59 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 - 0,5 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| włókno szklane | Zawierający |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| stabilizowany UV. | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Gęstość | 1.38 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,95 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.28 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,7 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1,52 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 0,3 - 0,5 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szklany koralik | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| włókno szklane | Zawierający |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Gęstość | 0,99 |
|---|---|
| Skurcz pleśni, przepływ | 2.2 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Niska ekstrakcja. | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |