| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 38,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | ??? |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Uznany przez UL, klasa 94-5VA (3) | 3,04 mm |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1,52 mm |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 7,5 |
| Wzmocniony szkłem | 10% |
| Uwalnianie formy. | Wewnętrzny |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 13 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 0,8 |
| Nie wypełnione | - Tak, tak. |
| Niechlorowane | - Tak, tak. |
| Niebromowane | - Tak, tak. |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 0,8 |
| Nie wypełnione | - Tak, tak. |
| Niechlorowane | - Tak, tak. |
| Niebromowane | - Tak, tak. |
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 0,76 mm |
|---|---|
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 7 |
| Niehalogenowane | - Tak, tak. |
| Uwalnianie formy | Wewnętrzny |
| Światło UV, ekspozycja na wodę/zanurzenie | F1 — UL 746C |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10.3 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 3.91 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 25 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 0,4 mm |
| Zabarwienie | Przezroczysty Półprzezroczysty Nieprzezroczysty |
| Odporność na zarysowania | Ulepszony |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 0,8 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 7 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1.5 |
| włókno szklane | 20% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 14,5 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |