| Niechlorowane | - Tak, tak. |
|---|---|
| Niebromowane | - Tak, tak. |
| Właściwości cieplne, przepływowe i udarowe | Saldo |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Wpływ niskiej temperatury | Doskonały |
|---|---|
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| stabilizowany UV | - Tak, tak. |
| Niewypełnione | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 13 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 265°C/2,16 kg | 15 |
|---|---|
| Przezroczysty | - Tak, tak. |
| ALLOY | PC + poliester |
| stabilizowany UV | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Gęstość | 1.27 |
|---|---|
| Zgodność z UL, klasa palności 94V-0 (3)(4) | 1.5 |
| Łatwe formowanie | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Gęstość | 1.26 |
|---|---|
| Włókno węglowe | - Tak, tak. |
| Łatwe formowanie | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | ??? |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | ??? |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Gęstość | 1.29 |
|---|---|
| Włókno węglowe | - Tak, tak. |
| Przewodzący elektrycznie | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 14,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1.47 |
| Niska lepkość | - Tak, tak. |
| Kolor | Nieprzezroczyste kolory |
| Zmniejszony dym | - Tak, tak. |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 14 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 0,8 |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |