| Wzmocniony włóknem szklanym | 10%-40% |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Wysoka odporność na ciepło | - Tak, tak. |
|---|---|
| Klasa spożywcza | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Odporność na czynniki atmosferyczne | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Poprawiona wytrzymałość | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Odporność na niskie temperatury | -20℃ ~ -60℃ |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Mfr | 3,5-17,5 |
|---|---|
| Klasa spożywcza | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Mfr | 25 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Ścisła tolerancja | - Tak, tak. |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Spieniony | - Tak, tak. |
|---|---|
| Niewzmocniony | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | Western Union |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR w 300°C/1,2 kg | 13 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |