| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94HB (3) | 1.47 |
| Kontakt z żywnością FDA | Zgodny w ograniczonej liczbie kolorów |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 17,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 1.09 |
| Uwalnianie formy. | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 8 |
|---|---|
| Zgodność z UL, klasa palności 94V-2 (3)(4) | 0,75 |
| Niebromowane | - Tak, tak. |
| Niechlorowane | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 1.47 |
| Światło UV, ekspozycja na wodę/zanurzenie | F1 — UL 746C |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Siła uderzenia | Doskonały |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-0 (3) | 1,52 |
| Uwalnianie formy | Wewnętrzny |
| włókno szklane | 10% |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 17,5 |
|---|---|
| Certyfikat UL, klasa palności 94V-2 (3) | 1.47 |
| Światło UV, ekspozycja na wodę/zanurzenie | F1 — UL 746C |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10 |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |
| Zasady płatności | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | Do negocjacji |
| Wskaźnik objętości stopu, MVR przy 265°C/2,16 kg | 11 |
|---|---|
| ALLOY | PC + poliester |
| Wnioski | Artykuły gospodarstwa domowego |
| Kontakt z żywnością w USA/Europie | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 10.1 |
|---|---|
| Kolor | Przezroczysty |
| Materiał | Żywica z tworzywa sztucznego z poliwęglanu |
| Kształt | Granulki |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Szybkość płynięcia stopu, 300°C/1,2 kgf | 18 |
|---|---|
| Stopień wydania | Super |
| Zmodyfikowany wpływ | - Tak, tak. |
| Szczegóły pakowania | 25 kg/worek |
| Czas dostawy | Do negocjacji |